Priatelia, už čoskoro sa uskutoční ďalší (štvrtý) ročník BGspich Zahura jamsession. Cez víkend od 5. júla do 7. júla 2019 nás čaká kopec hudby a zábavy.

Premýšľali sme o formáte džemky a sme sa zhodli, že minuloročný model sa osvedčil a preto aj tento krát bude džemka prebiehať nasledovne:

V piatok sa stretneme pri klasickej stolovačke, kde si spoločne zahráme a zaspievame. Nazvučíme maximálne tak bassovú gitaru ak nebude kontrabass. Zase sa nám vyprofilujú nejaké zostavy, možno sa objavia nové talenty. V sobotu okolo 14:00 urobíme workshop spojenú s debatou okolo praktickej hudobnej teórie a všetky tie veci, ktoré bežných ľudí nudia ale hudobník by mal o nich, aspoň minimálne, vedieť.

Večer postavíme aparatúru a dáme priestor predstaviť sa, skúsiť si hranie na aparatúru a v neposlednom rade zabaviť určite početné publikum.

Čo sa týka organizácie ubytovania a jedla:

Ubytovanie nahlasujte prosím nám, ideálne e-mailom. Sabinka má obmedzené ubytovacie možnosti, musíme preto počítať s každou posteľou. Tí z Vás, ktorí nahlásili ubytko Jarkovi, prosím napíšte e-mail mne alebo Robinovi kde uvediete ktoré dni a ktorá izba/chatka.

Jedlo bude zabezpečené od piatka večere do soboty obeda. Ceny budú štandardne okolo 3,50 za jedlo. Upresníme ešte pred akciou, dovtedy je ďaleko.

Všetky informácie nájdete v kalendári akcií a aj na Facebooku.